12 липня 2021 року селищний голова Віталій Береза провів нараду з старостами територій та керівниками структурних підрозділів селищної ради і служб громади

Дата: 12.07.2021 13:02

Насамперед Віталій Миколайович привітав з першою вагомою перемогою команду селищної громади в обласній спартакіаді серед збірних команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, подякував за якісну підготовку до змагань та згуртовану командну роботу всім учасникам обласної спартакіади, вручив грамоту селищної ради і грошову винагороду.

Також селищний голова проаналізував проведення святкових заходів, які відбулись останнім часом на територіях громади.

На нараді були обговорені питання:

• про підготовку до відзначення 30-ї річниці незалежності України;
  • про залучення сільгосптоваровиробників до максимального використання адміністративних послуг, що надаються ЦНАПом селищної ради, зокрема реєстрації договорів оренди земельних ділянок;
  • про роботу комунальних служб громади;
  • про проведення робіт по благоустрою на територіях населених пунктів;
  • про вуличне освітлення.

За результатами наради селищним головою було дано ряд доручень з обговорених питань.