Привітання селищного голови Віталія Берези з Днем рибалки

Дата: 11.07.2021 09:00

Шановні рибалки та працівники рибної галузі Онуфріївщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня рибалки! Це свято професіоналів, аматорів, всіх тих, хто любить риболовлю, хто отримує задоволення і насолоду від цього заняття! Наше з Вами спільне завдання – по-господарськи використовувати природне багатство, відповідально відноситись до питань охорони навколишнього середовища, розвивати рибну промисловість, берегти й примножувати водні й рибні ресурси.

У цей святковий день зичу всім Вам добра, благополуччя, успіхів, здоров'я, сприятливої погоди і приємних моментів життя! Хай ваші досвід та професіоналізм сприяють розвитку рибної галузі, життєві негаразди нехай обходять стороною, а кожна риболовля буде для вас справжнім святом: у колі друзів, в мальовничих куточках, з хорошим настроєм, а головне – щедрими уловами!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА