Привітання селищного голови Віталія Берези з Днем родини

Дата: 08.07.2021 15:50

8 липня відзначається православне свято – День Петра і Февронії. Їх здавна вважають покровителями родини та шлюбу.

Тож недивно, що саме 8 липня обрали для святкування Дня родини в Україні. Це свято офіційно почали відзначати в нашій країні не так давно. 30 грудня 2011 року Президент України підписав Указ №1209/2011 «Про відзначення в Україні деяких пам'ятних дат і професійних свят», в якому і зазначається, що 8 липня щороку в нашій країні буде святкуватися День родини.

В цей святковий день щиро бажаю кожній родині Онуфріївської громади мирного неба, щасливої долі, міцного здоров'я, добробуту, благополуччя, злагоди та любові. Нехай будуть щасливими і вдячними ваші діти, а буденні клопоти завжди радісними і приємними. Нехай для кожного з вас родина буде надійною фортецею, тим місцем, де завжди зрозуміють, підтримають і допоможуть!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА