Святкування Івана Купала

Дата: 07.07.2021 12:56

З 6-го на 7-ме липня 2021 року в селищах Онуфріївка і Павлиш та в селах Млинок, Деріївка, Куцеволівка, Вишнівці, Зибкове гучно відсвяткували свято Івана Купала.

Жителів Онуфріївщини та гостей зі святом привітали селищний голова Віталій Береза, старости територій: Юрій Кушнір, Наталія Борщик, Руслан Яцина, Любов Перепеляк, Богдан Дужонков, Іван Глінкін.

За участь в обласному святі фольклору «Невичерпні джерела» дипломами і подарунками були відзначені: вокальний ансамбль «Лілея» базового Будинку культури (керівник Валентина Ткаченко), вокальний ансамбль «Павлишанка» Павлиського Будинку культури - філії (керівник Микола Богданов), вокальний ансамбль «Козачка» Успенського Будинку культури - філії (керівник Лідія Демчук).

Розпочалися святкові програми обрядовими дійствами купальського свята, під час яких прикрашали Марену стрічками та квітами, водили хороводи біля купальського вогнища, дівчата пускали чарівні вінки на воду, а сміливці стрибали через традиційне вогнище.

Далі учасники заходів насолоджувалися концертною програмою, пригощалися смачною кашею та юшкою.

Продовжилися гуляння святковими дискотеками.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису  Фото без опису Фото без опису Фото без опису
 Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису