Святкування Івана Купала

Дата: 07.07.2021 12:56

З 6-го на 7-ме липня 2021 року в селищах Онуфріївка і Павлиш та в селах Млинок, Деріївка, Куцеволівка, Вишнівці, Зибкове гучно відсвяткували свято Івана Купала.

Жителів Онуфріївщини та гостей зі святом привітали селищний голова Віталій Береза, старости територій: Юрій Кушнір, Наталія Борщик, Руслан Яцина, Любов Перепеляк, Богдан Дужонков, Іван Глінкін.

За участь в обласному святі фольклору «Невичерпні джерела» дипломами і подарунками були відзначені: вокальний ансамбль «Лілея» базового Будинку культури (керівник Валентина Ткаченко), вокальний ансамбль «Павлишанка» Павлиського Будинку культури - філії (керівник Микола Богданов), вокальний ансамбль «Козачка» Успенського Будинку культури - філії (керівник Лідія Демчук).

Розпочалися святкові програми обрядовими дійствами купальського свята, під час яких прикрашали Марену стрічками та квітами, водили хороводи біля купальського вогнища, дівчата пускали чарівні вінки на воду, а сміливці стрибали через традиційне вогнище.

Далі учасники заходів насолоджувалися концертною програмою, пригощалися смачною кашею та юшкою.

Продовжилися гуляння святковими дискотеками.