Висаджування магнолієвих алей

Дата: 30.06.2021 11:34

Народний депутат України Олесь Довгий започаткував акцію з висаджування магнолієвих алей. У такий спосіб він об'єднує в одній спільній справі населені пункти свого округу.

Саджанці магнолії отримало і селище Павлиш. Анна Трубаченко - помічник-консультант Олеся Довгого, подарувала їх від імені народного депутата під час святкування Дня селища.

Ініціативу висадити саджанці та в подальшому доглядати їх, щоб вони добре прижилися на павлиській землі, виявили представники політичної партії “Слуга народу”. На висадці магнолії попрацювали: заступник Онуфріївського селищного голови Світлана Калантаєвська, секретар Онуфріївської селищної ради Любов Богдан, редактор газети “Придніпров'я” Руслана Сорока та директор КП “Господар” Людмила Зайва.

Онуфріївський селищний голова Віталій Береза висловлює подяку Олесю Довгому за увагу до громади.