Випускний вечір в ЗЗСО "Дереївська ЗШ І-ІІІ ст-ДНЗ"

Дата: 26.06.2021 16:03

25 червня 2021 року відбувся випускний вечір в ЗЗСО "Дереївська ЗШ І-ІІІ ст-ДНЗ".

На святі були присутні: начальник відділу освіти Онуфріївської селищної ради Наталія Кравченко, староста села Руслан Яцина, депутат Онуфріївської селищної ради Олесь Демчук, фахівець КЗ "Онуфріївський селищний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх"" Володимир Засікан, вчителі та численна сільська громада.

Свідоцтво про повну загальну середню освіту отримали 6 чудових, мужніх юнаків. Свято було емоційно насиченим: танець батьків, танці випускників з вчителем, першими вчителями та батьками, сценка першого дня в школі, пісні випускників, вчителів та батьків.

Захід пройшов у душевній сімейній атмосфері.