Випускний вечір в ОЗЗСО "Павлиський ліцей імені В.О.Сузомлинського"

Дата: 26.06.2021 15:28

Випускний вечір - це, мабуть, одне з перших яскравих і значних подій в нашому житті. Доводиться прощатися з рідною школою, затишними класами, дорогими наставниками, які упродовж багатьох років готували учнів до самостійного життя.

25 червня у доросле життя проводжали 30 випускників ОЗЗСО "Павлиський ліцей імені В.О.Сузомлинського".

Випускники разом із батьками, вчителями, друзями і знайомими зібралися на шкільному майданчику рідного ліцею.

Розділили радість свята із випускниками перший заступник селищного голови Володимир Гамера та староста селища Юрій Кушнір.

Вітаючи із закінченням школи, вони побажали випускникам віри у завтрашній день, надії на власні сили, цілеспрямованості, рухатися вперед і не зупинятися на досягнутому, ставити перед собою найсміливіші завдання і втілювати їх в життя.

Прощалися випускники із шкільним життям у ритмі останнього вальсу.

Директор ліцею Валентина Деркач зачитала наказ про випуск учнів із школи, були вручені медалі та свідоцтва. До вітань директора приєдналися батьки, рідні, друзі.

Слово відповіді взяли одинадцятикласники. Звучали слова подяки вчителям, батькам, мрії про майбутнє.

Випускники кружляли у прощальному вальсі, в якому поринали у спогади, мрії, сподівання, відчувають радість, смуток та світлу печаль.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису