25 червня 2021 року відбулось спільне засідання комісії селищної ради з питань погашення заборгованості із заробітної плати та робочої групи з питань легалізації і зайнятості населення

Дата: 25.06.2021 14:09

В засіданні взяли участь голова селищної ради Віталій Береза та перший заступник селищного голови Володимир Гамера.

На засіданні розглянуті питання щодо: недопущення заборгованості із виплати заробітної плати в комунальних підприємствах громади, стану погашення заборгованості по сплаті єдиного соціального внеску, підвищення рівня виплати заробітної плати.

По даних питаннях виступили: заступник селищного голови Світлана Калантаєвська, начальник відділу з питань праці та соціального захисту Раїса Скрипнік, спеціаліст відділу Ірина Федорова, начальник Онуфріївської державної податкової інспекції Тетяна Єрмакова та директор Онуфріївської філії Кіровоградського обласного центру зайнятості Наталія Супрун. Було заслухано керівників та бухгалтерів окремих комунальних підприємств.

В ході засідання керівництвом селищної ради рекомендовано керівникам комунальних підприємств вжити всі необхідні заходи щодо ліквідації наявної заборгованості споживачів послуг водопостачання та вивезення побутового сміття, розширення переліку послуг, які надаються комунальними підприємствами. Також наголошувалось на необхідності регулярного проведення обстеження суб’єктів господарювання (підприємств, установ, організацій, фізичних осіб – підприємців тощо) робочою групою щодо недопущення використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин.