Виставка «Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські табори» в Онуфріївському краєзнавчому музеї

Дата: 22.06.2021 12:48

Сьогодні, 22 червня 2021 року, в Україні День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни. Минає 80 років з дня нападу гітлерівської Німеччини на Радянський Союз. В той час Україна була в складі СРСР.

З нагоди цієї дати Онуфріївський краєзнавчий музей запрошує оглянути виставку Українського інституту національної пам’яті «Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські табори.» У цій виставці про те, що не здатне знищити жодна система! Про небайдужий погляд і розказану казку, про простягнуту руку, розділений окраєць хліба… Про силу волі, віри і любові... Про перемогу надії! Про тріумф людини!

Виставка демонструватиметься з 22 по 25 червня в Онуфріївському краєзнавчому музеї з 8.00 до 17.00 години.

Працівники Онуфріївського краєзнавчого музею чекають на Вас!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису