17 червня 2021 року відбулась п’ята сесія Кіровоградської обласної ради восьмого скликання

Дата: 18.06.2021 09:56

На сесії було розглянуто ряд питань. За ініціативи депутата Кіровоградської обласної ради Валентини Здебської до порядку денного пленарного засідання було включено два депутатських запити, а саме:

Про виділення коштів для закупівлі медобладнання КНП «Онуфріївська центральна лікарня» (в сумі 2,2 млн. грн.).

Про вирішення фінансової потреби для проведення аварійно-відновлюваних робіт по здійсненню заходів щодо боротьби з шкідливою дією вод у населених пунктах Онуфріївської громади (в сумі 800 тис. грн.).

Дякуючи депутатському корпусу обласної ради запити були підтримані. Виносимо окрему подяку депутату обласної ради Валентині Здебській за активну позицію по вирішенню нагальних проблем жителів Онуфріївської громади.