Звернення селищного голови Віталія Берези з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2021 08:00

Шановні жителі Онуфріївської громади!

22 червня 1941 року – одна з найбільш трагічних дат в історії України. Саме у цей день розпочалася Велика Вітчизняна війна, в якій український народ зазнав найбільших втрат. З перших днів війни територія сучасної України стала ареною кривавих битв на східному фронті.

Сьогодні, у День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, ми згадуємо усіх полеглих, загиблих, замучених у фашистській неволі, померлих у тилу від голоду і поневірянь. У цей день ми сумуємо за всіма, хто ціною свого життя виконав обов'язок перед країною та виборював мир для свого народу. Навіть важко уявити усі випробування, біль і горе, які випали на долю минулих поколінь. Але нечуваний героїзм та єднання народу, який піднявся на бій і переміг у жорстоких боях, навіки залишиться у наших серцях. Сьогодні нам вкотре доводиться переосмислювати справжню цінність миру та людського життя, відстоюючи територіальну цілісність і незалежність української держави.

Вічна пам’ять і вічна пошана кожному, хто ціною власного життя відстояв свободу для нас – прийдешніх поколінь.

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА