Просимо підтримати проекти нашої громади!

Дата: 17.06.2021 08:12

Відділом економічного розвитку та інвестицій Онуфріївської селищної ради 18 травня 2021 року було подано 3 інвестиційні проекти на обласний пітчинг за підтримки Британської Ради:

1) Дерева Павловній та Сакур – справжня «фабрика» кисню! (дорога Павлиш-Онуфріївка)

2) «Сучасний майданчик для розвитку пляжного волейболу» в с.Успенка

3) Кінотеатр під відкритим небом в "Онуфріївському дендропарку"

Переможці конкурсу отримають фінансову підтримку на реалізацію ідеї розміром 35 000 грн.

Конкурс проходитиме у 7 етапів, включаючи реалізацію. Проекти «Дерева Павловній та Сакур – справжня «фабрика» кисню! (дорога Павлиш-Онуфріївка)» та «Сучасний майданчик для розвитку пляжного волейболу» в с.Успенка уже подолали 4 етапа, а на п’ятому впродовж семи днів (з 21-по 27 червня 2021 року) буде відбуватися відкрите голосування громадськості за дані проекти.

Голосування відбудеться на платформі «Активні громадяни» за посиланням https://activecitizens.in.ua/areas/40

Яким чином я можу проголосувати?

1. На головній сторінці сайту оберіть область, проєкт якої ви прагнете підтримати. В голосуванні беруть участь лише ті області, що мають статус «Триває голосування»
2. Зайдіть на сторінку проєкту, який ви бажаєте підтримати
3. Натисніть кнопку «Голосувати» на сторінці проєкту
4. Введіть номер свого телефону у спливаючому вікні, ознайомтесь з правилами конфіденційності та поставте галочку «Згоден/на з політикою конфіденційності», якщо ви з нею згодні
5. Натисніть на кнопку «Верифікувати» та дочекайтесь sms, що має прийти на введений вами номер телефону. Зверніть увагу, на один телефон може прийти максимум дві повторні sms.
6. Введіть код з sms у відповідне віконечко
7. Натисніть кнопку «Голосувати»

Ваш голос зараховано!

Більше інформації можна дізнатися за посиланням https://activecitizens.in.ua/about

Просимо підтримати наші проекти.

Завчасно дякуємо кожному за підтримку!