Стихійне лихо, яке бушувало в останні дні, не оминуло Онуфріївську громаду

Дата: 12.06.2021 12:27

Нажаль, стихійне лихо, яке бушувало в останні дні, вчора не оминуло Онуфріївську громаду.

В зв’язку з великою кількістю опадів, які випали, було підтоплено дороги, вулиці та вимито городи в селах: Куцеволівка, Млинок, Деріївка, П’ятомиколаївка. Лозуватка, Петрівка, Ясинуватка. Для оперативного реагування на місце події виїхав селищний голова Віталій Береза. Завдячуючи співпраці між селищним головою та Службою автомобільних доріг у Кіровоградській області на місце події екстрено виїхала техніка і працівники дорожньої служби ТОВ “Ростдорстрой”.

Були виконані першочергові заходи для забезпечення проїзду. Остаточні роботи будуть проведені цими службами після підсихання грунту та можливості виконання робіт технікою.

Онуфріївський селищний голова Віталій Береза висловлює подяку виконуючому обов’язки начальника Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області Ігорю Вишневському, інспектору з утримання автомобільних доріг державного значення Олександру Дружиніну та представнику ТОВ “Ростдорстрой” Олександру Ковтуну за оперативне реагування по ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.