Cпівпрацюємо та швидко реагуємо на звернення депутатів селищної ради

Дата: 08.06.2021 16:32

В травні місяці до голови громади Віталія Берези та його першого заступника Володимира Гамери звернулась фракція партії «Народовладдя» - депутати Онуфріївської селищної ради Олесь Демчук та Володимир Івко із зверненням, яке стосувалось заміни старих не функціональних вікон в лікарській амбулаторії села Куцеволівка на нові сучасні, які б відповідали стандартам якості. Це забезпечило б кращу роботу закладу та зробило перебування пацієнтів в ньому більш комфортнішим.

На даний час з бюджету громади виділено кошти, за які вже придбано і встановлено вікна в лікарській амбулаторії.

Приємно, що нова влада співпрацює та швидко реагує на звернення депутатів селищної ради!