Встановлення камер відеоспостереження

Дата: 07.06.2021 16:14

З метою покращення життєдіяльності громади, можливості відстеження руху автотранспорту, збереження майна та безпеки жителів населених пунктів селищний голова Віталій Береза неодноразово наголошував на апаратних нарадах із старостами територій на вирішенні питання з встановлення камер відеоспостереження на підзвітних територіях.

Виконуючи доручення селищного голови в березні цього року було встановлено камеру відеоспостереження в селищі Павлиш, близько місяця тому встановлена камера відеоспостереження в селі Деріївка, а нещодавно - в селі Мар’ївка. Робота з вирішення даного питання в інших населених пунктах громади триває.