7 червня 2021 року Онуфріївський селищний голова Віталій Береза провів нараду з старостами територій та керівниками структурних підрозділів селищної ради і служб громади

Дата: 07.06.2021 12:48

Віталій Миколайович проаналізував святкування Останнього дзвоника в закладах загальної середньої освіти та заходів до Дня захисту дітей, які були проведені на території громади.

На нараді також були обговорені питання: про підготовку до відзначення Дня медичного працівника, Дня молоді та Дня Конституції України; функціонування закладів дошкільної освіти в літній період; надходження до бюджету селищної ради; проведення ревізії земельних ділянок відділом земельних відносин селищної ради; виконання приписів пожежної служби і ліквідації недоліків, які потребують незначних фінансових затрат; ремонт шкільних автобусів; підготовка навчальних закладів та закладів культури до нового опалювального сезону.

Начальник відділу економічного розвитку та інвестицій селищної ради Альона Данілова ознайомила присутніх з двома проектами, які були подані селищною радою на обласний конкурс проектів (за фінансової Підтримки Європейської комісії та Британської Ради), а саме:

- «Дерева павловній та сакур – справжня «фабрика» кисню» - шляхом висаджування дерев павловній та сакур вздовж дороги між населеними пунктами Павлиш та Онуфріївка;

- «Сучасний майданчик для розвитку пляжного волейболу» в селі Успенка.

Вона закликала підтримати проекти шляхом голосування, яке відбудеться з 21 по 27 червня цього року.

За результатами наради селищним головою було дано ряд доручень з обговорених питань.