4 червня 2021 року на Онуфріївщині з робочим візитом побував виконуючий обов’язки заступника начальника з експлуатації Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області Олександр Палівода

Дата: 04.06.2021 17:25

Олександр Вікторович разом з селищним головою Віталієм Березою та першим заступником селищного голови Володимиром Гамерою провели спільну перевірку стану автомобільної дороги територіального значення Павлиш – Онуфріївка – Млинок та стану проведення робіт по реконструкції двох мостів по автомобільній дорозі Бориспіль – Дніпро - Запоріжжя, які знаходяться на території Онуфріївської територіальної громади. Під час перевірки були визначені першочергові завдання щодо подальшого проведення ремонтних робіт, а також визначені пріоритетні напрямки ремонту обох мостів, які важливі для життєдіяльності громади.

Олександр Палівода також зазначив, що працівники дорожньої служби ТОВ “Ростдорстрой” в даний час продовжують роботи по облаштуванню водовідведення біля села Шевченка, ліквідовуючи наслідки пошкоджень після зливового дощу, який пройшов 20 травня.

Онуфріївський селищний голова Віталій Береза висловлює вдячність виконуючому обов’язки начальника Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області Ігорю Вишневському за миттєве реагування на звернення Онуфріївської громади та надання всебічної допомоги у вирішенні проблем.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису