Привітання селищного голови Віталія Берези з Днeм журналіста

Дата: 06.06.2021 08:00

6 червня в Україні відзначається День журналіста.

Дорогі журналісти, прийміть вітання з Вашим професійним святом!

Це свято тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу – день за днем, занурюючись у бурхливий вирій подій, першими дізнаватися про найсвіжіші новини, оперативно знайомити з ними населення, створювати об’єктивну картину нашої громади. Ви завжди в центрі подій, на вістрі сучасності – тому й залишаєтеся для читачів, глядачів та слухачів орієнтирами в морі інформації. Інформаційні технології стрімко і невпинно змінюються, як і саме життя, але журналістське слово, як і раніше, має беззаперечну вагу у суспільстві.

Усім, для кого журналістика – це професія, покликання життя чи громадська позиція – бажаю свободи пера, міцних крил, повної реалізації у своїй галузі, затребуваних матеріалів, невичерпного натхнення, гарних новин та щирої уваги небайдужого оточення!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА