Дата: 02.06.2021 14:35

02 червня 2021 року в ЗЗСО «Успенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» пройшло свято Останнього дзвоника. Навіть дощова погода не завадила зібратися на свято у гарному настрої усім учням, вчителям та батькам. Завітали до нас і почесні гості: депутат обласної ради, заступник голови Онуфріївської селищної ради Здебська В.П., староста села Плітка Т.О. та депутат районної ради Полякова С.І.

Гарно вбрані школярі, допитливі першокласники та усі гості з нетерпінням чекали, коли до залу зайдуть випускники. І ось ця мить настала. В останнє на святкову шкільну лінійку поважним кроком ідуть найстарші учні нашої школи - випускники. Хвилювання, веселі емоції, радісні усмішки – усе переплелося в одну мить. Із вітальними словами звернулися до учнів, вчителів, батьків директор школи Малумян А.А. та гості свята. Першокласники на згадку про рідну школу подарували випускникам подарунки, а ті порадували усіх присутніх гарною піснею та ніжним вальсом.

Урочистості завершилися флешмобом «З Україною в серці».

Під щемливі звуки дзвоника випускники залишили святкову лінійку. Щасливої дороги, вам, дорогі наші випускники!