Дата: 02.06.2021 13:49

В середу, 02 червня 2021 року, в ОЗЗСО «Павлиський ліцей імені В.О. Сухомлинського» урочисто пройшло традиційне шкільне свято — «Останній дзвоник».

З вітальним словом до випускників, вчителів та батьків звернулися: голова Онуфріївської селищної ради Віталій Береза , начальник відділу освіти Наталія Кравченко та староста села Юрій Кушнір, які привітали учнів та випускників зі святом та побажали добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу на-вчання.

Родзинкою свята стало передавання випускниками вогню материнської свічки.

За доброю традицією, Віталій Миколайович, вшанував світлу пам’ять В.О. Сухомлинського покладанням квітів до його могили.

Тож вітаємо випускників, вчителів та батьків зі святом останнього дзвоника, з успішним закінченням школи бажаю вам міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів!