Дата: 02.06.2021 13:44

Сьогодні, 02 червня 2021 року пролунав останній дзвоник для учнів та вчителів ЗЗСО «Зибківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»

«Ось і закінчився навчальний рік.
Усе розв’язано і приклади, й задачі
Попереду у кожного свій зліт,
Перемоги, а може, й невдачі…»

З вітальним словом до учнів, вчителів та батьків звернулися гості свята - заступник селищного голови Світлана Калантаєвська і староста села Іван Глінкін, які привітали присутніх із закінченням навчального року та побажали дітям добре і змістовно відпочити, а випускникам – здійснити свої мрії. Директор закладу Зоя Глінкіна у своєму вітальному виступі відзначила досягнення учнів та вчителів у 2020 - 2021 навчальному році та вручила грамоти.

У дружній та невимушеній атмосфері тривало свято. Першокласники подарувани присутнім вірші, запальний танок, а випускники – прощальний вальс з учителями.

Позитивні емоції, море квітів, посміхнені обличчя дітей та сльозинки радості на очах батьків не залишили нікого байдужими.