Дата: 02.06.2021 13:44

Сьогодні, 02 червня 2021 року пролунав останній дзвоник для учнів та вчителів ЗЗСО «Зибківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»

«Ось і закінчився навчальний рік.
Усе розв’язано і приклади, й задачі
Попереду у кожного свій зліт,
Перемоги, а може, й невдачі…»

З вітальним словом до учнів, вчителів та батьків звернулися гості свята - заступник селищного голови Світлана Калантаєвська і староста села Іван Глінкін, які привітали присутніх із закінченням навчального року та побажали дітям добре і змістовно відпочити, а випускникам – здійснити свої мрії. Директор закладу Зоя Глінкіна у своєму вітальному виступі відзначила досягнення учнів та вчителів у 2020 - 2021 навчальному році та вручила грамоти.

У дружній та невимушеній атмосфері тривало свято. Першокласники подарувани присутнім вірші, запальний танок, а випускники – прощальний вальс з учителями.

Позитивні емоції, море квітів, посміхнені обличчя дітей та сльозинки радості на очах батьків не залишили нікого байдужими.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису