Урочисто пройшло свято Останнього дзвоника в ЗЗСО " Млинківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст."

Дата: 02.06.2021 12:53

Свято Останнього дзвоника.

По-родинному затишно і водночас урочисто пройшло свято Останнього дзвоника в ЗЗСО " Млинківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст." 02 червня 2021 року.

Привітати учнів, вчителів та батьків завітали заступник селищного голови Валентина Здебська та староста села Наталія Борщик. З теплими вітаннями до всіх присутніх звернулася директор школи Алла Стеценко. Окремі слова вітання та квіти від Валентини Павлівни були адресовані випускниці Пивонос Олі, яка підтвердила свої міцні знання Золотою медаллю.

Після урочистої частини на дітей чекав цікавий, рухливий та святковий квест і солодкі призи.