Вітання з нагоди свята Міжнародного дня захисту дітей

Дата: 01.06.2021 16:51

1 червня 2021 року з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей селищний голова Віталій Береза, перший заступник селищного голови Володимир Гамера та керуюча справами виконкому селищної ради Оксана Нестерова завітали з подарунками та морозивом для діток до приватної організації «Дитячий будинок змішаного типу для дітей дошкільного та шкільного віку «Жива Перлина», дитячого будинку сімейного типу родини Черненкових «Надія» з селища Онуфріївка, дитячого будинку сімейного типу родини Єремчук «Рідна оселя» з селища Павлиш та в дитяче відділення КНП «Онуфріївська ЦРЛ».

Для дітей це було приємним неочікуваним сюрпризом. Щасливі дитячі обличчя та радісні усмішки були найкращою нагородою для гостей!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису