31 травня 2021 року останній дзвоник пролунав для випускників та учнів ЗЗСО «Камбурліівська ЗШ І-ІІІ ст.»

Дата: 31.05.2021 15:29

Свято Останнього дзвоника

31 травня 2021 року останній дзвоник пролунав для випускників та учнів ЗЗСО «Камбурліівська ЗШ І-ІІІ ст.». Привітати учнів, вчителів і батьків завітали: Онуфріївський селищний голова Віталій Береза, начальник відділу освіти селищної ради Наталія Кравченко, староста села Сергій Зубков. Директор школи Наталія Зубкова привітала учнів школи з успішним закінченням навчального року, підвела підсумки роботи та вручила дипломи переможцям Всеукраїнських конкурсів та інтернет - олімпіад. З теплими, зворушливими словами вітання звернулись до всіх присутніх гості свята. Випускники школи подякували вчителям за отримані знання та подарували їм квіти.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису