Соціальні робітники територіального центру Онуфріївської селищної ради отримали 40 тонометрів

Дата: 28.05.2021 15:07

За сприянням Онуфріївського селищного голови Віталія Миколайовича Берези та підтримки народного депутата України Олеся Станіславовича Довгого під час проведення в Україні місячника боротьби з гіпертонією 28 травня 2021 року соціальні робітники територіального центру Онуфріївської селищної ради в приміщенні установи отримали 40 тонометрів, які вручила помічник-консультант народного депутата України Трубаченко Анна. Це дасть можливість соціальним робітникам надавати одиноким та самотньо проживаючим літнім громадянам та особам з інвалідністю відділення соціальної допомоги вдома (400 осіб) соціально-медичну послугу «Вимірювання артеріального тиску» та своєчасно реагувати на зміни в стані здоров’я підопічних.

Від імені працівників територіального центру висловлюємо щиру вдячність народному депутату України Олесю Станіславовичу Довгому та голові Онуфріївської селищної ради Віталію Миколайовичу Березі за турботу про літніх людей та соціальних робітників, які своєю роботою забезпечують догляд за літніми людьми та особами з інвалідністю. Бажаємо вам успіхів, здійснення всіх планів, задумів та мрій!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

З повагою, Директор територіального центру Онуфріївської селищної ради            Наталя ДАНИЛІВ