Випускний в Успенському дошкільному закладі «Дзвіночок»

Дата: 28.05.2021 15:02

Сьогодні відбувся випускний в Успенському дошкільному закладі «Дзвіночок». На святі були присутні гості: начальник ЦНАП Онуфріївської селищної ради Людмила Красножон, староста села Тетяна Плітка, депутат Онуфріївської селищної ради Світлана Полякова. Зі святом всіх присутніх привітала завідуюча дитячого садочку Жанна Іванченко, яка вручила випускникам дипломи. За дорученням селищного голови Віталія Берези подарунки випускникам вручила очільниця ЦНАП, яка привітали дітей, батьків і працівників закладу з чудовим святом. Також вітальні слова пролунали від старости села Тетяни Плітки та депутата Онуфріївської селищної ради Світлани Полякової, які теж вручили дітям подарунки. Щемні слова вдячності колективу садочка лунали від батьків. Після свята дітей чекав солодкий стіл.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису