Відбулось свято Останнього дзвоника в НВК «Куцеволівська ЗШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Дата: 28.05.2021 14:38

Свято Останнього дзвоника та випускний бал

Відбулось свято останнього дзвоника в НВК «Куцеволівська ЗШ І-ІІІ ст. – ДНЗ». Привітати учнів, вчителів і батьків завітали: Онуфріївський селищний голова Віталій Береза, начальник відділу освіти селищної ради Наталія Кравченко, староста села Любов Перепеляк. З теплими, зворушливими словами вітання вони звернулись до всіх присутніх, До вітального слова приєднались також батьки учнів. Першокласники привітали випускників і вручили їм подарунки, а в свою чергу випускники подякували вчителям за отримані знання.

Випускний бал святково пройшов і в дошкільному закладі. В перший клас в наступному навчальному році йдуть 9 хлопчиків і одна дівчинка. Селищний голова Віталій Береза привітав дітей з прекрасним святом і подарував їм подарунки.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису