Випускний в Млинківському ЗДО ''Веселка''

Дата: 28.05.2021 14:29

Сьогодні у Млинківському ЗДО ''Веселка'' пройшло незабутнє свято. Випускний у дитячому садку - це завжди важлива подія, яка стає невід'ємною частиною життя дошкільнят та їхніх батьків. Це не день для смутку, а велика подія, бо випуск - це маленька сходинка до нового життя. Тому випускне свято завжди особливе... І на це особливе свято завітали гості з подарунками: керуюча справами виконавчого комітету Онуфріївської селищної ради Оксана Нестерова та адміністратор ЦНАПу Онуфріївської селищної ради села Млинок Катерина Кривенко. Оксана Вікторівна привітала випускників зі святом, передала вітання від селищного голови Віталія Берези та вручила подарунки - набір першокласника.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису