Випускний в дошкільному закладі "Оленка"

Дата: 27.05.2021 18:11

Сьогодні відбувся випускний у Павлиському дитячому садочку «Оленка». Вітаємо з важливою подією, з першим випускним в житті діток! Попереду їх чекає ШКОЛА: успішне навчання, мудрі вчителі, домашнє завдання, нові знання. Нехай їхні перші кроки шкільного життя будуть легкі і цікаві! А спогади про дитячий садочок залишаться в їхніх голівках світлими і радісними!

В гості на свято завітали: Онуфріївський селищний голова Віталій Береза, заступник селищного голови Валентина Здебська, начальник відділу освіти селищної ради Наталія Кравченко, староста селища Юрій Кушнір, які привітали дітей, батьків і працівників закладу зі святом та вручили випускникам подарунки – набір першокласника.