Випускний в дошкільному закладі "Калинка"

Дата: 27.05.2021 16:34

Сьогодні відбулась дуже важлива подія для діток селища Онуфріївка - випускний у дитячому садочку «Калинка»! Вітаємо наших малюків зі святом, з першим випускним! Вони покидають стіни дитячого садка і вирушають в подальший шлях серйозних знань і цікавих відкриттів. Цей шлях веде в країну під назвою Школа. Бажаємо їм сміливо і впевнено увірватися в атмосферу шкільного життя і з легкістю ловити всі знання. А дитячий садок нехай залишить у їхньому серці чудові спогади!

На святі були присутні гості: Онуфріївський селищний голова Віталій Береза, заступник селищного голови Валентина Здебська, начальник відділу освіти селищної ради Наталія Кравченко, які привітали дітей, батьків і працівників закладу зі святом та вручили випускникам подарунки – набір першокласника.

Родзинкою сьогоднішнього дня для всіх діток садочка було святкове меню)

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису  Фото без опису