Відбулось свято Останнього дзвоника в навчально-виховному комплексі «Деріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ»

Дата: 27.05.2021 15:50

Відбулось свято Останнього дзвоника сьогодні також в навчально-виховному комплексі «Деріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ». Привітати учнів, вчителів і батьків завітали перший заступник Онуфріївського селищного голови Володимир Гамера та староста села Руслан Яцина. Теплі слова вітання звучали також від директора школи Світлани Патерило. Останній дзвінок пролунав для шести випускників школи, які роблять перший крок в доросле самостійне життя.

Вітаємо усіх зі святом останнього дзвоника, з успішним закінченням навчального року, який подарував нові знання, нові враження, нові думки і почуття!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису