27 травня 2021 року в ЗЗСО «Омельницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ» було проведенно свято Останнього дзвоника

Дата: 27.05.2021 15:37

Сьогодні, 27 травня 2021 року, в закладах загальної середньої освіти Онуфріївської громади розпочалось проведення дуже радісного і трішечки сумного свята – СВЯТА ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА.

Першою ластівкою відбулось це свято в ЗЗСО «Омельницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ». Привітати учнів, вчителів і батьків завітали: Онуфріївський селищний голова Віталій Береза, заступник селищного голови Валентина Здебська, начальник відділу освіти селищної ради Наталія Кравченко, староста села Світлана Марченко. З теплими, зворушливими словами вони звернулись до всіх присутніх, адже свято останнього дзвоника – урочисте, радісне і водночас хвилююче. Особливо для випускників, для яких шкільний дзвінок лунає востаннє. Передзвін останнього дзвоника відкриває нову сторінку їхнього вже дорослого самостійного життя. А для школярів сьогоднішній дзвінок це старт літніх канікул. Тож бажаємо учням добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису