Цифрова грамотність – це важливо!

Дата: 25.05.2021 12:31

Цифрограм — це можливість перевірити цифрову грамотність будь-якому громадянину. Завдання тесту систематизовані за сферами знань європейської рамки цифрових компетентностей для громадян DigComp 2.1., адаптованої українськими експертами.

Відповісти  на  90 запитань  із  цифрової  грамотності?  Легко!

Ми  підтримуємо  ініціативу  Міністерства  цифрової  трансформації  з  навчання  цифрових компетентностей.  Бо  цифрові  навички  сьогодні — це  як  вміти  писати,  читати  та рахувати.  Тож  всією  командою  проходимо національний  тест  на  цифрову  грамотність Цифрограм  2.0.

Командо,  ваші  сертифікати  заохочуємо  публікувати  в  коментарях  та надихати  ваших прикладом  інших!

Безкоштовно  скласти  тест  і  отримати  сертифікат  можна  на  порталі Дія.Цифрова  освіта: https://osvita.diia.gov.ua/digigram