20 травня 2021 року, в усьому світі відзначається ювілейний 15-й День вишиванки

Дата: 20.05.2021 11:32

Сьогодні, 20 травня 2021 року, в усьому світі відзначається ювілейний 15-й День вишиванки. Це чудове свято самобутньої, неповторної української культури, адже українська вишиванка - це національна святиня! Коли започатковували святкування Дня вишиванки, то ніхто собі за мету не ставив, щоб воно розрослося до світових масштабів. Тому було приємною несподіванкою, коли у 2014 році наше свято вийшло за межі нашої країни і стало вже Всесвітнім днем вишиванки. Минулого року 38 країн світу підтримали це свято. Сьогодні український День вишиванки підтримають у більш ніж 50 країнах світу.

Онуфріївська селищна рада приєдналась до цього прекрасного свята, яке символізує неповторність і красу української нації!