19 травня 2021 року відбулось засідання Онуфріївської Федерації футболу

Дата: 19.05.2021 16:23

19 травня 2021 року відбулось засідання Онуфріївської Федерації футболу. Засідання провів голова Федерації Сергій Пугач за участю селищного голови Віталія Берези та членів виконкому Федерації футболу. На засідання запрошені фахівці КЗ «Онуфріївський СЦ ФЗН «Спорт для всіх» та представники футбольних команд.

На порядок денний винесені питання:

1. Підвезення команд на чемпіонат Онуфріївської територіальної громади по футболу.

2. Про розгляд та затвердження заявочних аркушів на чемпіонат Онуфріївської територіальної громади по футболу.

3. Про вчасне звітування представниками футбольних команд (здача рапорта арбітра, протокол) комунальному закладу «Онуфріївський СЦ ФЗН «Спорт для всіх».

4. При визначення суддів на перші тури чемпіонату Онуфріївської територіальної громади по футболу.

Всі питання розглянуто, винесено відповідні рішення.

Представниками футбольних команд проведене жеребкування, за результатами якого складено календар ігор першого кола чемпіонату Онуфріївської територіальної громади з футболу 2021 року.