Привітання селищного голови Віталія Берези з Всесвітнім днем сімейного лікаря

Дата: 19.05.2021 09:35

Шановні сімейні лікарі!

Онуфріївська селищна рада щиро вітає Вас з нагоди Всесвітнього дня сімейного лікаря!

З перших днів незалежності нашої держави розпочався розвиток сімейної медицини в країні. Нині в реформі медичної галузі сімейну медицину визначено пріоритетною та ключовою, бо саме первинна допомога має формувати здоров’я нації.

Наразі сімейна медицина проходить нелегкий шлях становлення, тому саме відповідальність, фаховість та турбота лікарів загальної практики - сімейної медицини забезпечують зміцнення здоров’я жителів нашої громади.

З нагоди Всесвітнього дня сімейного лікаря висловлюємо всім працівникам сімейної медицини Онуфріївської громади безмежну вдячність за високий професіоналізм та відданість справі. Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, тепла і затишку в Ваших оселях, подальших професійних здобутків та поваги і порозуміння від пацієнтів!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА