Привітання селищного голови Віталія Берези з Міжнародним днем музеїв!

Дата: 18.05.2021 08:50

Шановні працівники музеїв Онуфріївської громади!

Онуфріївська селищна рада щиро вітає Вас з Міжнародним днем музеїв!

Цей день виходить далеко за межі професійного свята й має загальнонаціональне значення, адже здатність зберігати та збільшувати свою культурну спадщину свідчить про зрілість і духовний розвиток нації.

Завдяки самовідданій творчій праці тих, хто присвятив своє життя розвитку музейної справи, дбайливо зберігається й примножується спадщина, поєднується минуле, сьогодення й майбутнє, виховується почуття прекрасного, повага до народних традицій і любов до національного мистецтва.

Зичимо Вам успіхів у трудовій діяльності, поповнень музейних зібрань, розширення горизонтів наукових та професійних доробок, міцного здоров’я і нових життєвих успіхів в ім’я утвердження високих ідеалів добра і краси!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА