13 травня 2021 року відбулось засідання Онуфріївської Федерації футболу

Дата: 13.05.2021 13:54

13 травня 2021 року відбулось засідання Онуфріївської Федерації футболу. Засідання провів голова Федерації Сергій Пугач за участю селищного голови Віталія Берези, першого заступника селищного голови Володимира Гамери та членів виконкому Федерації футболу. На засіданні було розглянуте питання: «Обговорення Регламенту чемпіонату Онуфріївської територіальної громади з футболу серед аматорських команд на 2021 рік».

Учасники засідання були ознайомлені з Регламентом чемпіонату, обговорили основні організаційні питання його проведення. Голова Федерації Сергій Пугач проінформував присутніх про те, що на сьогодні в чемпіонаті з футболу планують грати 10 команд.

Селищний голова Віталій Береза під час обговорення Регламенту чемпіонату наголосив на тому, що під час футбольних матчів гравці та вболівальники повинні дотримуватись коректної поведінки і виявляти повагу і до суддів, і один до одного.