Підтримай проект Онуфріївської громади (шляхом голосування)

Дата: 09.05.2021 09:30

Онуфріївська громада (Проект "Відновлення туристично -рекреаційного об’єкта садово-паркового мистецтва"ОНУФРІЇВСЬКИЙ ПАРК") бере участь у конкурсі “Наша громада”, який оголосили телеканали "СТБ" та “ICTV” (конкурс для дієвих та згуртованих ТГ, які прагнуть розвиватися та довести, що у країні є громади, які мають багато крутих ідей і готові змінювати свою державу).

Громада, яка переможе у конкурсі, отримає грошове заохочення – цільову благодійну допомогу у розмірі 500 тис. грн на реалізацію ідеї.

Проте 26 громад, які пройдуть у фінал за результатами перших голосувань, отримають медійну підтримку та можливість продемонструвати свої ідеї та ініціативи для всієї України.

У конкурсі немає головних. Кожен житель громади, зареєструвавшись, зможе проголосувати та підтримати свою громаду.

Тобто від кожного голосу залежить результат і майбутнє громади.

Для підтримки даного проекту голосування на сайті відбудеться з 10.05.2021 до 31.05 2021р.

Щоб підтримати проєкт громади – треба зареєструватися на сайті (otg.fakty.com.ua ) через свій акаунт у соціальній мережі або електронну пошту, на головній сторінці внизу зправа у закладці «ГЛЯДАЧАМ: проекти громад» вибирати область – Кіровоградську,
за напрямом – Туризм, за датою 26.04.2021 року (і застосувати) та поставити відмітку «Проголосувати» за проект "Відновлення туристично-рекреаційного об’єкта садово-паркового мистецтва"ОНУФРІЇВСЬКИЙ ПАРК"

(http://otg.fakty.com.ua/communities/onufriivska-gromada)

Дякуємо кожному за підтримку!