Дата: 29.04.2021 16:47

29 квітня голова обласної ради Сергій Шульга провів другу зустріч із керівниками територіальних громад Кіровоградської області, на якій був присутній і Онуфріївський селищний голова Віталій Береза. Цього разу порядок денний зустрічі склали питання гуманітарного напряму, земельних відносин, культури й освіти, і, уже традиційно, охорони здоров’я.

Під час зустрічі Сергій Шульга закликав керівників територій якомога швидше розробити паспорт громад, що дозволить у майбутньому сформувати стратегію розвитку Кіровоградської області загалом.

Раніше обласна рада запропонувала територіальним громадам долучитися до розробки стратегії регіону та ініціювала збір пропозицій і паспортів громад. На сьогодні лише декілька громад надали свої пропозиції, а тому голова обласної ради наголосив на недоцільності затягування цього процесу.

Серед іншого, увагу учасники заходу звернули на питання про:

• Внесення змін до деяких законів України щодо розвитку інститутів старост;
  • Підсумки виконання місцевих бюджетів за перший квартал 2021 року;
  • Проведення вакцинації населення від COVID-19 у територіальних громадах області;
  • Проведення нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів Кіровоградської області, інвентаризації і встановлення меж населених пунктів;
  • Впровадження системи аналізу і планування інституційного розвитку громад;
  • Створення обласного туристично-інформаційного порталу;
  • Створення умов для здобуття громадянами повної загальної середньої освіти;
  • Направлення на навчання до Кіровоградського медичного фахового коледжу імені І.Є. Мухіна.

???????Фото без опису