29 квітня 2021 року в селищі Онуфріївка працювала громадська приймальня депутата обласної ради Олега Медяника

Дата: 29.04.2021 17:40

Прийом громадян проводив Олег Медяник за участю помічника-консультанта Тетяни Маркар'ян та депутата Онуфріївської селищної ради Володимира Гоги. Було отримано: 3 звернення з приводу надання матеріальної допомоги громадянам, 2 звернення щодо вирішення побутових проблем мешканців громади і одне звернення стосовно надання матеріальної допомоги для придбання спортивного інвентаря.

Прийом громадян депутатом обласної ради Олегом Медяником і надалі буде здійснюватись кожного останнього четверга місяця з 10.00 до 12.00 години за попереднім записом по телефону 067-73-47-899 (Тетяна Василівна Маркар'ян).

Також щочетверга, з 10.00 до 12.00 години, здійснює прийом громадян депутат Онуфріївської селищної ради Володимир Гога.

Громадська приймальня працює за адресою: вул. Центральна, б.11, каб.2.