28 квітня 2021 року проведене засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання

Дата: 29.04.2021 14:34

28 квітня 2021 року заступником Онуфріївського селищного голови Валентиною Здебською проведене засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при селищній раді. В роботі Координаційної ради взяв участь селищний голова Віталій Береза.

Питанням, яке активно обговорювалось членами ради, було: «Підготовка до проведення місцевого етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура)». З інформацією виступили начальник відділу освіти Наталія Кравченко та вчитель Онуфріївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Микола Курило. Присутніми були обговорені ключові організаційні питання, а саме: дата проведення гри, її фінансування, підвезення учасників, харчування, нагородження переможців.

Селищний голова Віталій Береза наголосив, що гра повинна пройти організовано і цікаво, щоб кожна дитина, повертаючись додому, була заряджена позитивом і ще довго пам’ятала про гру «Сокіл» (Джуру)!