Дата: 29.04.2021 12:03

27 квітня 2021 року в Куцеволівському будинку культури-філії відбулась відкрита першість села Куцеволівки з шахів. Організатором заходу були відділ культури, туризму, молоді та спорту селищної ради та комунальний заклад «Онуфріївський СЦ ФЗН «Спорт для всіх». Головною метою шахового турніру була популяризація шахового спорту, визначення кращих шахістів села Куцеволівка. Головним суддею виступив Юрій Кубанов,  який є постійним учасником й призером місцевих та обласних змагань з шахів.

За підсумками змагань найбільшу кількість очок набрав Онуфріївський шахіст Ігор Тимофієв.

Серед куцеволян третє місце виборов 80-річний Василь Шульга. Досить запекла боротьба  була у фіналі між вже досвідченим 59-річним місцевим підприємцем Сергієм Шибою та перспективним шахістом учнем 9 класу ЗЗСО «Куцеволівська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Андрієм Половим. Перемогу здобув юний шахіст Андрій Половий, а друге місце посів Сергій Шиба. По завершенню змагань директор комунального закладу «Онуфріївський СЦ ФЗН «Спорт для всіх» Анатолій Голобородько спільно з головним спеціалістом відділу культури, туризму, молоді та спорту селищної ради Тетяною Терещенко відзначили  переможця та призерів  спільними грамотами. На церемонію нагородження завітали начальник відділу освіти селищної ради Наталія Кравченко та директор ЗЗСО «Куцеволівська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Станіслав Олефір. Організатори цього заходу щиро дякують спонсору даних змагань керівнику ФГ «Коваленка» Івану Коваленку.