28 квітня 2021 року відбувся виїзний прийом громадян в селищі Павлиш. Жителями були підняті питання...

Дата: 29.04.2021 11:35

28 квітня 2021 року, під час виїзного прийому громадян в селищі Павлиш, який проводив перший заступник Онуфріївського селищного голови Володимир Гамера, відбулась зустріч з жителями села Сметанівка. Під час зустрічі жителями були підняті питання щодо: встановлення автобусної зупинки, громадського пасовища, автобусного сполучення автобусом Павлівка – Кременчук, освітлення вулиць, обкосу кладовища, розчищення водовідвідних каналів.

За результатами зустрічі першим заступником селищного голови Володимиром Гамерою були дані відповідні доручення старості села Юрію Кушніру, директору комунального підприємства «Господар» Людмилі Зайвій та керівникам структурних підрозділів Онуфріївської селищної ради.

Вже ввечері цього дня прийшли дві тракторні одиниці на вулицю Перемоги. Були виконані роботи по розчищенню та вивезенню грунту з придорожньої канави біля приватного будинку, а також частково розчищено дорогу.