28 квітня 2021 року відбулося засідання комісії селищної ради з питань погашення заборгованості із заробітної плати

Дата: 28.04.2021 13:05

28 квітня 2021 року заступником селищного голови Світланою Калантаєвською проведене спільне засідання комісії селищної ради з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення) та робочої групи з питань легалізації і зайнятості населення. В засіданні взяв участь Онуфріївський селищний голова Віталій Береза.

На засіданні розглянуті питання щодо: стану погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах району, стану погашення заборгованості по сплаті єдиного соціального внеску, підвищення рівня виплати заробітної плати, затвердження заходів щодо сприяння легалізації «тіньової» зайнятості населення та «тіньової» заробітної плати на 2021 рік.

По даних питаннях інформували: начальник відділу з питань праці та соціального захисту Раїса Скрипнік, начальник Онуфріївської державної податкової інспекції Тетяна Єрмакова, спеціаліст відділу з питань праці та соціального захисту Ірина Федорова. Також, були заслухано керівників окремих підприємств стосовно підвищення рівня заробітної плати та недопущення заборгованості по виплаті заробітної плати.

Голова селищної ради Віталій Береза акцентував увагу присутніх на завершенні процесу декларування доходів одноосібниками громади.