Команда Онуфріївської селищної ради взяла участь в обласних спортивних іграх з легкої атлетики

Дата: 26.04.2021 14:15

24 квітня 2021 року на стадіоні «Зірка» в місті Кропивницький, за сприяння управління молоді та спорту обласної державної адміністрації та федерації легкої атлетики області, були проведені спортивні ігри серед команд сільських, селищних та міських територіальних громад з легкої атлетики.

В змаганнях взяло участь 160 учасників з 16 команд Кіровоградської області. Команду Онуфріївської селищної ради представляли 10 учасників.

Незважаючи на погодні умови, які протягом дня стрімко змінювались, учасники нашої команди були налаштовані рішуче.

???????????? За підсумками змагань команда Онуфріївської селищної ради виборола 6 медалей та отримала 6 дипломів управління молоді та спорту обласної державної адміністрації. Перемогу здобули:

Дарій Інна (сел. Павлиш) – 1 місце (біг 400 м),

Голобородько Лілія (сел. Онуфріївка) – 2 місце (біг 800 м),

Глинянчук Костянтин (сел. Онуфріївка) – 2 місце - нагороджений двічі (біг 100 м та біг 200 м),

Гелетей Андрій (с. Зибкове) – 3 місце (біг 800 м),

Єрмакова Анастасія (сел. Онуфріївка) – 3 місце (біг 200 м).

Яскравим прикладом популяризації здорового способу життя став Сергій Лабунець, який показав всім, що в змаганнях можна приймати участь не тільки в юному віці, і займатись спортом потрібно не лише задля перемог, а й для загартування здоров’я, як він це робить щодня в будь-яку погоду.

Дякуємо всім учасникам за участь у змаганнях та бажаємо подальших успіхів у спорті та повсякденному житті! А всім жителям громади бажаємо зміцнювати здоров’я засобами фізичної культури і спорту!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису