Звернення селищного голови Віталія Берези з нагоди річниці Чорнобильської катастрофи

Дата: 26.04.2021 08:00

Дорогі учасники ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи!

День вшанування Вашого подвигу – це ще одна нагода низько вклонитися усім ліквідаторам страшної трагедії, усім, хто ціною власного життя подарував нам сьогоднішній день.

26 квітня 1986 року Україна пережила смертоносну аварію на Чорнобильській АЕС. Відтоді цей весняний день для всього світу став втіленням скорботи за жертвами трагедії. Минають роки, але чорна віха Чорнобиля і сьогодні кидає свою тінь на долі мільйонів наших співвітчизників.

Довічна вдячність усім, хто брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, відроджував і продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією землю. Від усього серця бажаю Вам доброго здоров'я, міцності духу, сімейного благополуччя, миру та спокою.

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА