17 квітня - День довкілля

Дата: 17.04.2021 08:00

Традиційно третьої суботи квітня в Україні відзначається День довкілля, головна мета якого — підвищення рівня свідомості людей в питаннях, що стосуються збереження безпеки навколишнього природного середовища.
Надважливою є щоденна робота людей, які обрали охорону навколишнього природного середовища справою свого життя, які працюють задля збереження довкілля та примноження природних багатств нашого регіону, нашої країни. В цей день жителі нашої громади активно долучаться до участі в Дні довкілля, підтримуючи гасло селищного голови Віталія Берези "Наша громада - наш дім, тож зробимо його чистим і красивим!".

В цей весняний день бажаємо всім наснаги та єдності у добрих справах, міцного здоров’я, процвітання та добробуту, мирного неба та чистого довкілля!