Дата: 13.04.2021 10:41

9 квітня 2021 року відбулися змагання команд з волейболу серед дівчат на базі ЗЗСО "Камбурліївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів", в яких брали участь представники 4 закладів середньої освіти. Перемогу здобула команда закладу загальної середньої освіти "Онуфріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів", друге місце вибороли волейболістки ЗЗСО "Успенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів", третє місце залишилося за господарями залу, а 4 місце посіла команда ОЗЗСО "Павлиський ліцей імені В. О. Сухомлинського".
Вітаємо переможців! Ви молодці!
Та разом з тим, дуже дякуємо всім учасникам змагань, адже "людина повинна займатися спортом не тільки для досягнення успіху в змаганнях, а й для формування своєї фізичної досконалості" (В. Сухомлинський)!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису