Дата: 12.04.2021 16:27

12 квітня 2021 року відбулось позачергове засідання Онуфріївської районної федерації футболу. Засідання провели голова федерації Сергій Пугач, селищний голова Віталій Береза та перший заступник селищного голови Володимир Гамера.

Темою зустрічі членів федерації є початок футбольного сезону. Головним питанням стала організація проведення матчів за Кубок ім. Калюжного, що не відбувся минулого року з огляду на карантинні обмеження. Присутнім було надано інформацію з фінансового забезпечення сільських та селищних команд. Підтримку командам, як і раніше, згодились надавати і сільгоспвиробники більшості населених пунктів. Старостам запропоновано співпрацювати з місцевими підприємцями задля розвитку футболу в громаді. Також до обговорення внесені питання та пропозиції щодо організації перевезення гравців на матчі, оскільки тема транспорту на даний час є проблемною. З регламентом федерації найближчим часом можна буде ознайомитись на сайті.

До проведення Кубку ім.Калюжного федерація футболу готова: відбулось жеребкування з визначення пар, які зіткнуться у боротьбі за кубок; узгоджені організаційні деталі; відомо, які з команд громади прийматимуть участь.

За результатом жеребкування, відбудуться матчі:

????Зибкове (ФК "Метеор") - Вишнівці (ФК "Оріон")

????Камбурліївка (ФК "Темп") - Деріївка (ФК "Граніт")

????Павлиш (ФК "Колос") - Онуфріївка (ФК "Рубін")

????Млинок (ФК "Нива") - Успенка (ФК "Чайка")

????Попівка (ФК "Зоря") - Василівка (ФК "Старт")

За перебігом ігор слідкуйте в стрічці нашої групи! Удачі та перемог нашим футболістам!